Tvorba webu

Každá firma v dnešní době potřebuje mít webové stránky, které jí přivádějí platící zákazníky. Tvorba webu není raketová věda, ale ani to není jako sezení na gauči a koukání se na televizi. Každý web je individuální a proto potřebuje dostatečnou péči, aby byl dokonalý.

Návrh

Návrh webu je důležitou a nezbytnou součástí každé tvorby webu. Tento krok zajišťuje jistotu pro obě strany.

Hrubý návrh

Následně sestavíme základní kostru webu nebo eshopu. Uděláme případné grafické úpravy.

Funkce

Přidáme funkce, které oživí web a zatraktivní ho pro všechny Vaše návštěvníky. Může se jednat o přihlašovací formuláře, objednávkové formuláře, ale i také složitější komponenty jako je různé grafické měnění pozadí při přejíždění po stránce.

Vypuštění do světa

Nakonec se vše nastaví, tak aby mohli vyhledávače Vaši stránku najít a zaindexovat. Uděláme migraci webu na finální doménu a tím začíná život Vaší nové webové stránky.

Chcete postavit vlastní web?

Chcete mít hezký nový web, který je plně responzivní, kvalitní a stabilní? U nás se nemusíte bát žádného zklamání. Vše plníme dle společné dohody.
Kontaktovat

Máte zájem?

Naše firma Digital Wish s.r.o., IČO 08269581 se digitálními službami našim klientům zabýváme od roku 2019. Od té doby jsme měli tu možnost pomoci desítkám klientů v různých oborech.
Jdeme na to
Velké bílé logo
Digital Wish s.r.o.
IČO: 0826958
Vytvořeno v roce 2022
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram