Kdo jsme

Jsme firma plná mladých kreativních lidí zapálených pro technologie a design. Našich klientům pomáháme celkem už více jak 3 roky.

Co je našim posláním

Našim posláním je pomáhat klientům orientovat se v digitálním světě a reklamě. Našim cílem je vždy hlavně prosperita klienta. Jsme zastánci mota: "Pokud se daří klientům, daří se i nám". Tohoto mota se držíme celou dobu.

S čím pomáháme

Klientům pomáháme v několika oblastech od IT přes grafiku a audiovizi až po reklamu. V rámci IT klientům tvoříme webové stránky a eshopy, díky kterým poté klient vydělává a nebo se nimi prezentuje. V IT nezůstáváme pouze u webů, tvoříme také i interní systémy zákazníkům, které jim zjednoduší, zrychlují nebo zefektivňují práci a nebo zlepšují zákaznický zážitek. V oblasti grafiky a audiovize tvoříme kompletní obsah pro online i offline prostředí od vizitek přes rollupy až po televizní promo video. V oblasti reklamy se specializujeme na reklamu ve vyhledávačích a sociálních sítích, které klientům také spravujeme.
lidé

Náš tým

Kdo za tímto vším stojí?
Matěj

Matěj Marek

Majitel, programátor
Jsem nadšenec do technologií. Mým hlavním zaměřením je tvorba webových aplikací a strojové učení/umělá inteligence 

Ing. Michal Ježek MBA

Obchodní ředitel
Celý můj život jsem zasvětil obchodu a komunikaci s lidmi. Celý proces obchodu mě naplňuje dodnes.
Jakub

Jakub Neušl

Grafický designér
Jsem umělec co více o mě říct. Vše co je spojené s grafikou a fotografií mě neskutečně baví a naplňuje.

Máte zájem?

Naše firma Digital Wish s.r.o., IČO 08269581 se digitálními službami našim klientům zabýváme od roku 2019. Od té doby jsme měli tu možnost pomoci desítkám klientů v různých oborech.
Jdeme na to
Velké bílé logo
Digital Wish s.r.o.
IČO: 08269581
Vytvořeno v roce 2022
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram