Jak probíhá vstup

Vstupní analýza

#1
Během této analýzy se zjistí, co je vše na Vaších sociálních sítích dobře a co naopak špatně. Nezkoumáme jenom výkon Vaších příspěvků. Ale celkovou provázanost s ostatními sociálními sítěmi, webem a dalšími mnoha proměnnými pro každého klienta zvlášť. Tato analýza je zdarma a nezávislá na Vašem dalším rozhodnutí.

Podpis smlouvy

#2
Po zjištění všech výhod a nevýhod, sestavíme konkrétní balíčky, které Vám sednou na Vaše podnikání. Pokud si některý z nich vyberete, tak se domluvíme na konkrétních podmínkách spolupráce. Poté stačí podepsat smlouvu, kterou sestavíme pro Vás na míru.

Předání přihlašovacích údajů

#3
Po podpisu smlouvy a zahájení spolupráce je nutné nám předat přístupy k Vaším stávajícím sociálním sítím. Pokud budeme zakládat nové, tak Vám samozřejmě předáme tyto údaje také, abyste měli stálé přístup k Vašim sociálním sítím.

Výsledky

#4
První výsledky se většinou dostaví již první měsíc a to částečným nárůstem sledujících. Většinou poté do pár měsíců vše začne nabírat velký ráz. Více objednávek, více sledujících, kteří se stále mění na nové zákazníky a stálý zákazníci stále o Vás ví.
Vše může proběhnout v rámci dní.
OSLOVTE NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Co umíme?

Správa sociálních sítí

Prvotní nastavení, či založení. Následná tvorba příspěvků a komunikace se zákazníky.

Správa PPC

Dlouhodobá správa Vašich PPC reklam a jejich optimalizace.

Nastavení PPC

Prvotní nastavení PPC reklam, tak aby vše fungovalo, tak jak má.

Nastavení srovnáváčů

Nastavení srovnávačů zboží, ale i služeb.

SEO Optimalizace

Optimalizace a správa Vašich stránek pro lepší místo ve vyhledavání.

Grafika

Potřebujete nové vizitky, logo a nebo plakáty? Vše co potřebujete uděláme a případně i vytiskneme.

Jak to děláme?

Informovanost

Důležitý je držet Vaše zákazníky informované o dění ve Vaší firmě a také Vašich akcích, slevách nebo jiných věcech.

Pravidelnost

Základem většiny sociálních sítí je pravidelnost. Toho můžeme dosáhnout několika způsoby. My využíváme většinu z nich.

Tvorba materiálu


Na většině soc. sítích také dobře fungují hezké upravené fotografie a videa. Proto máme tým profi fotografů a kameramanů, kteří vytvoří profesionální podklady na Vaše sociální sítě

Aplikace

Vaši i naší práci vylepšuje náš online portál, na kterém uvidíte vše potřebné. Statistiky, nové příspěvky, které budou zveřejněny a také i Vaše faktury.
Přejít do aplikace

Máte zájem?

Naše firma Digital Wish s.r.o., IČO 08269581 se digitálními službami našim klientům zabýváme od roku 2019. Od té doby jsme měli tu možnost pomoci desítkám klientů v různých oborech.
Jdeme na to
Velké bílé logo
Digital Wish s.r.o.
IČO: 08269581
Vytvořeno v roce 2022
pencillicensefilm-playcalendar-fulllaptop-phoneearthbullhornmicfunnel linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram