Audiovizuální tvorba

Každá firma chce mít svoji prezentaci na profesionální úrovni a to platí i o akcích, z kterých každý chce mít hezké promo after movie, které může použít např. pro další ročník své akce.
Ukázka prací
AUDIOVIZE POSOUVÁ FIRMY DÁL

Naše práce v číslech

100+

Dokončených projektů

5+

Let zkušeností

20+

Počet klientů

10000+

Natočených minut
O nás

Něco málo o nás

Zkušenosti

V oboru audiovize máme letité zkušenosti.  Naše projekty jsou rozmanité, od malých aftermovie z akcí po velké reklamy do připravené pro vysílání v televizi.

Technika

Při natáčení i focení používáme pouze tu nejlepší možnou techniku pro daný projekt. Část vlastníme a část si pro dané projekty půjčujeme.

Projekty

Náš štáb se skládá ze zkušených produkčních, kameramanů i střihačů. Jsme schopný pro Vás připravit projekt od A do Z, a nebo Vám zajistit jenom danou část.
UKÁZKY PRACÍ

Ukázka prací

Krátký promospot

Moravská Třebová

Reklama

ISSTO

Průchod školou

ISSTO

Záznam z koncertu

Zoe Hayter

Hudební videoklip

Pakology

Hudební videoklip

Zoe Hayter
Proč se u některých videí objevuje, že je vytvořili FF production nebo Social Media Production?
Do července roku 2019 jsem působili pouze jako studentská skupina, kterou jsme vedli. Po tomto datu jsme již založili firmu, která se ale kvůli možné kolizi jmen s jinou firmou musela jmenovat jinak. Tak jsme ji vzhledem i k jiným službám co jsme nabízeli pojmenovali Social Media Production s.r.o. a z té se v roce 2022 po přejmenování a částečné transformaci některých služeb stal Digital Wish s.r.o. 

Naplánovat akci!

Chcete zajistit natáčení nebo focení na Vaší akci, či přímo u Vás ve firmě? Kontaktujte nás a my se o vše postaráme.
Kontaktovat

Máte zájem?

Naše firma Digital Wish s.r.o., IČO 08269581 se digitálními službami našim klientům zabýváme od roku 2019. Od té doby jsme měli tu možnost pomoci desítkám klientů v různých oborech.
Jdeme na to
Velké bílé logo
Digital Wish s.r.o.
IČO: 08269581
Vytvořeno v roce 2022
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram