Sociální sítě

a jejich správa

Informování

Informujte své stávající zákazníky o akcích, výhodách, či dění ve firmě.
Zjistit více

Online portál

Našim klientům nabízíme portál, ve kterém vidí svůj růst a mnohé další věci nejen okolo sociálních sítí.
Zjistit více

Nový zákazníci

Sociální sítě se staly novým marketingovým kanálem, který firmy často opomíjejí a přitom jim může přinést desítky, či stovky zákazníků.
Zjistit více

Růst

Růst sociálních sítí je často spojen se samotným růstem společnosti.
Zjistit více

Jak probíhá vstup

Vstupní analýza

#1
Během této analýzy se zjistí, co je vše na Vaších sociálních sítích dobře a co naopak špatně. Nezkoumáme jenom výkon Vaších příspěvků. Ale celkovou provázanost s ostatními sociálními sítěmi, webem a dalšími mnoha proměnnými pro každého klienta zvlášť. Tato analýza je zdarma a nezávislá na Vašem dalším rozhodnutí.

Podpis smlouvy

#2
Po zjištění všech výhod a nevýhod, sestavíme konkrétní balíčky, které Vám sednou na Vaše podnikání. Pokud si některý z nich vyberete, tak se domluvíme na konkrétních podmínkách spolupráce. Poté stačí podepsat smlouvu, kterou sestavíme pro Vás na míru.

Předání přihlašovacích údajů

#3
Po podpisu smlouvy a zahájení spolupráce je nutné nám předat přístupy k Vaším stávajícím sociálním sítím. Pokud budeme zakládat nové, tak Vám samozřejmě předáme tyto údaje také, abyste měli stálé přístup k Vašim sociálním sítím.

Notation

#4
In the 2000s, music notation typically means the written expression of music notes and rhythms on paper using symbols. When music is written down, the pitches and rhythm of the music, such as the notes of a melody, are notated. Music notation also often provides instructions on how to perform the music.

Výsledky

#5
První výsledky se většinou dostaví již první měsíc a to částečným nárůstem sledujících. Většinou poté do pár měsíců vše začne nabírat velký ráz. Více objednávek, více sledujících, kteří se stále mění na nové zákazníky a stálý zákazníci stále o Vás ví.
Vše může proběhnout v rámci dní.
OSLOVTE NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Telefon

+420 736 109 281
©2021 | Social Media Production s.r.o. | Tvorba a provoz webů, správa soc. sítí, videoprodukce